Tanıtım Film Çekimi

Tanıtım Film Çekimi

Tanıtım filmi, artık herkesin kendi mobil ekranına sahip olduğu günümüzde kaçınılmaz bir iletişim stratejisi haline gelmiştir. Nitelikli bir tanıtım filmi, markanıza artı değer katar ve daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayarak müşteri sayınızı artırır. İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı (%97,5’i) her gün mutlaka video içerik izlemektedir. Bu istatistik göz önüne alındığında bir markanın, tanıtım filmiyle, sayıca çok daha fazla kişiye, çok daha zahmetsiz ve çok daha etkili bir şekilde ulaşacağı aşikardır.

 

Tanıtım filmleri; kurumsal tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, mekan tanıtım filmi, kitap tanıtım filmi, etkinlik tanıtım filmi, web sitesi tanıtım filmi gibi türlere ayrılır. Tanıtım filmlerinin amacı, potansiyel müşterilere ulaşarak dikkat çekmek ve tanıtım filmi hazırlanan ürünü, hizmeti veya kurumu en doğru ve anlaşılabilir şekilde ifade etmektir. Tüm iletişim stratejilerinde olduğu gibi bu konuda da müşteri brief’i çok önemlidir. Brief’teki beklentiler doğrultusunda, tamamen hedef kitleye ve marka sektörüne göre tasarlanmış bir tanıtım filmi marka imajına değer katar ve potansiyel müşterileriniz üzerinde maksimum etkileşimi oluşturarak müşteri sayınızın artmasını sağlar.

 

PANAMA YAPIM; iletişim dinamiklerine hakim ve gelişmiş estetik algılara sahip profesyonellerden oluşan uzman ekibi ile, hedef kitle, sektör ve rakip analizleri gerçekleştirerek hitap ettiğiniz kişilere en doğru şekilde ulaşmanın yolunu bulur ve tanıtım filmi hazırlama işlemini tamamen bu doğrultuda gerçekleştirir. Hayata geçirilen tanıtım filminde verilecek mesajların ne zaman ve nasıl verileceği titizlikle belirlenir. Müşteri talep ve beklentilerine göre çekimler ve görsel tasarımlar gerçekleştirilerek tanıtım videosunun görsel stoğu oluşturulur. Ardından hayata geçirilen animasyon & motion graphics çalışmalarıyla görseller hareketlendirilir ve kurgu & montaj tasarımı gerçekleştirilir.

Filmlerinizin senaryo hazırlıkları,senaryo yazımları Panama Uzman ekibi tarafından profesyonelce yapılır.

Siz de çağı yakalamak, rakipleriniz arasından sıyrılıp öne çıkmak ve hedef kitlenizi maksimum düzeylerde etkilemek için Panama Yapım ile iletişime geçebilirsiniz. Tanıtım filmi fiyatları projenin içeriğine göre farklılık gösterir. Tanıtım filmi örneklerini incelemek için referanslar bölümümüzü incelemenizi rica ederiz.